Exkurze do Prahy - 2. A, B

Ve čtvrtek 21. března se druháci konečně dočkali. Brzy ráno vyrazili ku Praze za dobrodružstvím. Nejprve navštívili divadlo Spejbla a Hurvínka. Zde viděli představení Hurvínkova nebesíčka. Tento příběh již znali z hodin českého jazyka, neboť si celou knihu  přečetli ve škole. Po představení si prohlédli divadlo a jeho expozice a někteří si zakoupili suvenýry na pamětku. Další naše  kroky vedly do Chvalského zámku, který nabízí výstavu k 100 letům ilustrátorky Heleny Zmatlíkové. Paní průvodkyně poutavě provedla děti celou expozicí a následně si pak žáci užili ve sklepení hradu, kde je připravena pro návštěvníky interaktivní výstava podle knih této známé ilustrátorky. Poslední neodmyslitelná zastávka byla v McDonald's. Unaveni a plni zážitků jsme se v pozdních večerních hodinách vrátili domů. O našich zážitcích se můžete přesvědčit ve fotogalerii obou tříd.

Čtvrtek, Březen 21, 2024 - 20:38