Čtvrtek, Srpen 11, 2016 - 02:00

Poznáváme svět

Naše škola se zapojila do projektu OPVK č. 56, která je zaměřena na výuku cizích jazyků v cizích jazycích ve školách a školských zařízeních. V rámci projektu se na podzim školního roku 2015/2016 uskuteční zahraniční jazykový kurz pro učitele Aj a zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky v Anglii.

Fotogalerie:
Zahraniční jazykově - vzdělávací pobyt v Angliii - 28.10. - 3.11.2015

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zajištění zahraničního jazykového kurzu pro učitele a jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky ZŠ Povážská Strakonice"

V rámci realizace IPo Poznáváme svět reg. č. CZ.1.07/1.1.00/56.1074 vyhlašuje Základní škola Povážská Strakonice, výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zajištění zahraničního jazykového kurzu pro učitele a jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky ZŠ Povážská Strakonice"

Výsledek Výzvy k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zajištění zahraničního jazykového kurzu pro učitele a jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky ZŠ Povážská Strakonice"