GDPR

Dne  25.5. 2018 vstupuje v účinnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (GDPR). Naše škola vystupuje jako správce osobních údajů žáků, zákonných zástupců, zaměstanců školy a dalších osob. Drtivou většinu osobních údajů zpracováváme na základě právní povinnosti či oprávněného zájmu. Na některé činnosti, umožňující zajištění vzdělávání vašich dětí v rozsahu na jaký jste byli zvyklí doposud, potřebujeme informovaný souhlas, který je v souladu s výše uvedeným nařízením GDPR. Škola také k výše uvedenému datu jmenovala pověřence pro ochranu osobních údajů (viz. oznámení níže), tak jak jí ukládá právní úprava. V dalších přílohách - "Oznámení" sdělujeme jak plníme roli správce osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.

Oznámení o jmenování pověřence pro ochranu osobních údajů603 KB
Informovaný souhlas1 MB
Odvolání informovaného souhlasu797.89 KB
Oznamení ozpracovaní osobnich údajů za účelem vedení agendy povinná školní docházka885.06 KB