Deváťáci na Úřadu práce ve Strakonicích

Dne 8.11. 2022 žáci obou devítek navštívili Úřad práce ve Strakonicích. Šlo již o druhé setkání, pokračování z června 2022.

Žáci vyslechli nejen praktické informace ohledně přijímacího řízení a přihlášek na další typ školy, ale i si mohli udělat profesní test. Jeho přínos ocenili především ti žáci, kteří ještě nemají úplně jasno o volbě následného studia . Kdo test nestihl, může se předem objednat na telefonním čísle 950 162 421 u p. Mrázové nebo p. Hájkové a ve smluveném čase si na test dodatečně dojít.

Obě zástupkyně úřadu práce přijdou mezi rodiče deváťáků 14 .11.2022 na třídní schůzky, i tam je možnost domluvy termínu. Zároveň se dostaví zástupkyně ze SPŠ Strakonice, která pohovoří rodičům o otevíraných oborech pro příští školní rok.

Úterý, Listopad 8, 2022 - 11:50