Dnešek patřil deváťákům. Symbolicky se rozloučili se školou a v jejich vzpomínkových videích nechyběl ani vtip ani emoce. Samozřejmě tradiční volejbalový zápas deváťáků proti učitelům nemohl chybět. Horkému počasí navzdory se odehrály krásné zápasy. A slovy pana ředitele k týmu 9.B : „Již dlouho tady nebyl takový tým, který by hrál tak dobře. Prohráli opravdu jen o fous.“
Deváťáci tak dneškem uzavřeli jednu velkou kapitolu. A my věříme, že s jejich energií, humorem a týmovým duchem je čeká skvělá budoucnost.