Okresní kolo soutěže OVOV

Dne 16.4.2024 proběhlo okresní kolo sportovní soutěže OVOV. Naší školu reprezentovalo 24 dětí z toho 19 získalo medajli. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách (trojskok, hod medicimbalem, přeskoky přes švihadlo- 2min, sed - leh- 2 min). Během akce proběhla i vědomostní soutěž na téma ,,Olympijské hry". 12 dětí postoupilo na krajské kolo, které se bude konat 14. 5. 2024 v Táboře. Přesné výsledky a výkony najdete v příloze této zprávy. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

účastníci závodu: A. Bálková, K.B. Tomanová, M. Hacklová, O. Jirouš, L. Půbalová, A. Šlapáková, G. Kazbundová, N. Tchorzewská, T. Bernad, L. Miklas, K. Taschnerová, O. Chvosta, A. Pudilová, P. Tasáryová, L. Fringoš, V. Tylová, T. Pořízková, S. Půbalová, K. Koubová, J. Klečková, E. Kahovcová, T. Gerčák, L. Kříž, D. Johanes

Úterý, Duben 16, 2024 - 08:00